Üçevler Mah. 911.Sk. N-Şehir 2. Etap C2-15
09:00-18:00

UFRS Raporlama Danışmanlığı

UFRS Raporlama Danışmanlığı

Kurumsal Raporlama, finansal ve finansal olmayan bilgilerin birlikte raporlanmasından oluşur. Şirket yöneticileri de işletme için karar verirken, finansal bilgilerin yanı sıra, markanız, pazar payı, müşteri memnuniyeti ve insan sermayesini karar verme aşamasında değerleme ölçüsü olarak ele almaktadırlar.

İşletmelere gerek iç yönetim raporlamalarının, gerekse dış raporlamalarının ve özellikle finansal olmayan göstergelerin raporlanmasının, kalitesinin ve kabul edilebilirliğinin arttırılmasında yardımcı olmaktadır. Biz piyasalarda finansal olmayan performans raporlaması kavramının ve uygulamalarının gelişmesine Value Reporting (Değer Raporlaması) ürünü ile öncü olmuştur. Value Reporting, Kurumsal Yönetim’in vazgeçilmez ilkesi, şeffaflığın kurumsal raporlamada tesis edilmesini amaçlayan piyasadaki en kapsamlı yaklaşımdır.

Bizim’in bu alandaki hizmetleri, Özel veya kamu adına finansal olmayan raporlamaların denetimi, Kapsamlı ve güvenilir yönetim raporlamalarının geliştirmesinde danışmanlık, Dış raporlamaların ve bilgilendirmelerin şeffaflık yönünden değerlendirilmesi, Şirket değerinin en iyi ve gerçekçi şekilde yansıtılması için danışmanlık, Dış raporlama ve bilgilendirmelerin küresel piyasalardaki oyuncularla ve en iyi uygulamalarla karşılaştırılması, Kısa ve uzun vadeli iletişim stratejisi geliştirilmesinde destek hizmetlerinden oluşmaktadır.